Astoria Greta Espresso Makinesi

Astoria Greta SAE Beyaz
Astoria Greta SAE Beyaz
Astoria Greta SAE Kırmızı
Astoria Greta SAE Kırmızı
Astoria Greta AEP Beyaz
Astoria Greta AEP Beyaz
Astoria Greta AEP Kırmızı
Astoria Greta AEP Kırmızı
Astoria Greta AEP Beyaz Ön
Astoria Greta AEP Beyaz Ön
Astoria Greta AEP Kırmızı Ön
Astoria Greta AEP Kırmızı Ön
Astoria Greta AEP/SAE Beyaz Arka
Astoria Greta AEP/SAE Beyaz Arka
Astoria Greta AEP/SAE Kırmızı Arka
Astoria Greta AEP/SAE Kırmızı Arka

Astoria Greta profesyonel ve yarı profesyonel kullanıma uygun çok yönlü bir espresso makinesidir. Küçük ebatları ve kolay kullanımı, Greta modelini ofisler ve düşük volümlü cafeler için ideal bir çözüm ortağı yapar. Dahili parçaları profesyonel serilerimizde kullanılan parçalar ile aynıdır. Bu da size bardakta iyi kalite espresso almanızı garanti eder. Model dozaj kontrollü (SAE) ve yarı-otomatik (AEP) versiyon olarak mevcuttur.

Teknik Özellikler

 • Vibrasyon pompa + 4 Lt Su Tankı
 • Pre-infüzyon sisteme sahip termosifonik su döngü sistemi
 • Katlanır tablaya sahip yükseltilmiş grup
 • Işıklı 4’lü dozaj paneli (mod. SAE)
 • Kazana otomatik su dolumu (A.W.R)
 • Isı ayarı için basınç şalteri
 • Kazan basınç manometresi
 • Su vanası
 • Buhar vanası
 • Çalışma alanı aydınlatma (mod. SAE) 

Opsiyonlar

 • Dahili rotary pompa + motor
 • Şebekeye doğrudan bağlantı için adaptör kit

Teknik Veriler1 Gr Vibrasyon Pompa 1 Gr Rotary Pompa + Motor
Voltaj V 230 230
Güç W 2400 2500
Kazan Su Kapasitesi lt 2 2
Su Tankı Kapasitesi lt 4 -
Genişlik mm 395 395
Derinlik mm 545 545
Yükseklik mm 511 511
Net Ağırlık kg 38 43
Brüt Ağırlık kg 47 52
Storm yenilikçi teknolojinin ve ustalığın bir karışımıdır. Storm ile barista, kolay ve rahat davranarak kendi deneyimlerini ve tecrübesini çok daha iyi ifade edebilir.
Plus 4 You TS, Astoria Yeşil Seri espresso makinelerindendir: Bu serideki espresso makineleri geleneksel makinelere nazaran elektrik sarfiyatını 47.6%* oranı kadar düşürebilir. Plus 4 You TS’in yenilikçi yazılımı, çalışma aralarında makineyi otomatik standby pozisyonuna alır...
Astoria’nın, kahve dünyasına hediye ettiği yeni nesil kahve makinelerinin en iyisi. Tasarımı göz alıcı dinamik hatlardan oluşmakla birlikte, fincanda en iyi espresso kalitesini de garanti eder. Plus 4 You teknolojisi yüksek performansı ve kaliteyi sunarken, önemli bir oranda enerji sarfiyatı tasarrufu da vaat eder.
Astoria CORE600, Core serisinin ilk ürünü. Core600, Astoria’nın zarafetini taşımak ile birlikte, sade çizgisi, işlevselliği ön plana çıkaran modern tasarımı ile hemen fark edilmekte.
Astoria Rapallo kendine has görünüşü olan, retro stile sahip rafine bir geleneksel espresso makinesidir. Manuel-Lever espresso makineleri, kolay kullanımı ve güvenirliği ile, espresso hazırlama deneyiminizden daha fazla haz almanızı sağlar. Sadece iyi kalite kahve yetmez, stil de arıyorsanız...

Ergonomik çalışma alanı, yeni dizayn keypad ve zarif tasarım. Gloria, fincanınızda sıra dışı kalite için garanti veren teknoloji ve stile sahip geleneksel bir İtalyan espresso makinesidir. Termosifon devresi devamlı su akışına imkân vererek, makine ve su sıcaklığının dengeli olmasını sağlar.
Astoria Calypso klasik stil bir espresso makinesi olup, teknolojisi ile espresso fincanında mükemmel kaliteyi garanti eder. Zarif tasarımı ve kolay kullanımı ile baristaların taleplerine rahatlıkla cevap verebilir.

Pratic, kendisini her türlü duruma adapte edebilen bir espresso makinesi. İlk olarak sade ve düz çizgilerle tasarlandı, zaman ile estetik olarak gelişerek daha ince ve modern çizgilere sahip oldu. Zarif bir tasarımı...

Sade ve dengeli estetiği ile Astoria Tanya R; kalite ve dayanıklılık bir arada arayanlar için ideal çözümdür. İki versiyonu mevcuttur; AEP - yarı otomatik ve SAE - dozaj kontrollü versiyonu...
Astoria Greta profesyonel ve yarı profesyonel kullanıma uygun çok yönlü bir espresso makinesidir. Küçük ebatları ve kolay kullanımı, Greta modelini ofisler ve düşük volümlü cafeler için ideal bir çözüm ortağı yapar.