Astoria Plus 4 You Full Otomatik Espresso Makinesi

Plus 4 You 2 Grup Krom-Karbon
Plus 4 You 2 Grup Krom-Karbon
Plus 4 You 2 Grup Krom-Karbon
Plus 4 You 2 Grup Krom-Karbon
Plus 4 You 2 Grup Kırmızı-Siyah
Plus 4 You 2 Grup Kırmızı-Siyah
Plus 4 You 3 Grup Beyaz
Plus 4 You 3 Grup Beyaz
Plus 4 You 2 Grup Krom-Karbon
Plus 4 You 2 Grup Krom-Karbon
Plus 4 You 2 Grup Gri-Siyah Arka
Plus 4 You 2 Grup Gri-Siyah Arka
Plus 4 You 2 Grup Kırmızı-Siyah Arka
Plus 4 You 2 Grup Kırmızı-Siyah Arka
Plus 4 You 3 Grup Beyaz
Plus 4 You 3 Grup Beyaz
Plus 4 You Detay - Gruplar
Plus 4 You Detay - Gruplar
Plus 4 You Detay - Display
Plus 4 You Detay - Display

Astoria’nın, kahve dünyasına hediye ettiği yeni nesil kahve makinelerinin en iyisi. Tasarımı göz alıcı dinamik hatlardan oluşmakla birlikte, fincanda en iyi espresso kalitesini de garanti eder. Plus 4 You teknolojisi yüksek performansı ve kaliteyi sunarken, önemli bir oranda enerji sarfiyatı tasarrufu da vaat eder.

Yeşil Seri Espresso Makineleri

Enerji tasarrufu

Plus 4 You Astoria’nın Green Line serisi espresso kahve makinelerinden olup, geleneksel espresso kahve makinelerine kıyasla 47.6%* oranına kadar enerji sarfiyatını düşürebilir.

Plus 4 You’nun yenilikçi yazılımı, çalışma aralarında makineyi otomatik standby pozisyonuna alır. Gece enerji-tasarrufu özelliği ve akıllı ısı ayarı sistemi sayesinde, Plus 4 you gece boyu kendisini standby pozisyonuna alır veya sadece gerekli gruplara gerektiği miktar kadar ısıyı gerektiği zamanda transfer ederek enerji tasarrufu fonksiyonunu yerine getirir.

Bunun yanında, Plus 4 You’nun yazılımı haftalık olarak her gün için ayrı olarak sizin yoğunluk haritanızı ezberler ve buna paralel olarak sizin iş yoğunluğunuzu düştüğü saatlerde ihtiyaca göre, gruplardan birisini veya ikisini standby veya “uyku” moduna alır ve ihtiyaç halinde bu grupları da tam kapasite ile yeniden çalıştırır. Eğer barista, makine “uyku” veya standby pozisyonundayken, manuel olarak bu grupları devreye almak isterse kontrol panelinden bu grupları aktive eder ve tüm gruplar 60 sn içerisinde daha önce programlı oldukları ısı ayarında çalışmaya hazır duruma gelirler.

Plus 4 You sizlere performansta esneklik, devamlılık ve tutarlılık; fincanda en iyi espressoyu ve barista’ya mükemmel bir çalışma arkadaşı sunuyor.

Ergonomik

Kolay kullanım

Dinamik çizgileri, yumuşak kıvrımları ve güçlü stili ile Plus 4 You size toplamda emsali olmayan baskın bir karakter sunar. Plus 4 You‘nun dizaynı zarafet yaymanın yanı sıra barındırdığı ileri teknoloji unsurlarla, zarif olmanın yanında ne kadar güçlü bir performans sergileyebileceğini de anlatır.  

Kontrol paneli, fonksiyon aramaları daha kolay olması amacı ile aydınlatmalı tasarlanmıştır. Ayrıca ergonomik olarak uygun bir yüksekliğe konumlandırılmıştır ki, baristaya çalışmasının daha pratik ve hızlı olmasına imkân tanısın. Sadece birkaç küçük hareketle, barista talep edilen bütün içecekleri kolayca hazırlayabilir.

Standart  Plus 4 You led aydınlatmalı çalışma alanı ve  açılır/kapanır fincan ızgaraları olan yüksek şasi espresso makinesi olarak gelir.  

Display, espresso makinesi grup kontrollerinin ortasına konumlandırılmıştır ki, barista çalışma parametrelerini kolayca görebilirsin ve ihtiyaç olması halinde yeniden programlayabilsin.  

Kalite

Espresso fincanında devamlı ve mükemmel sonuç

Plus 4 You’ da kalite, yenilikçi kontrol sisteminin her bir grubu bağımsız olarak ön su alımından, su akışına kadar kontrol etmesi sayesinde sağlanır. Termal kontrol parçaları, Plus 4 You’ nun maximum performans ile en uygun sıcaklığı bir araya getirmesini sağlar. Aynı zamanda, daha önceden hazırlanan kahvelerin belirlenmiş ön değerleri ile o an kullanılan kahvenin değerleri arasında kıyaslama yaparak fincandaki kahve hakkında gerçek zamanlı bilgi verir, çok hızlı veya yavaş akış gibi. Eğer kahve akışı mükemmel değilse, Plus 4 You display üzerinde olası düzeltici hareketler hakkında bilgi verir.

Her bir grubun kendisine ait ayrı kazanı ve ayrı sıcaklık kontrolü vardır, bu şekilde her bir gruba ait ayrı bir sıcaklık değeri atayıp, her bir grup’da ayrı sıcaklık isteyen değişik espresso kahve çekirdekleri ile çalışılıp, mükemmel sonuç her seferinde her gruptan ayrı ayrı alınabilir.  

Esneklik

Espresso makineniz size ait özel bir harmana uyum sağlayabilir

Plus 4 You kavurmacı ve baristanın ihtiyaçlarını tam olarak karşılar. Her ikisi de kendi harmanlarına özel değerlerle kolayca çalışan bir espresso makinesi sayesinde son müşterilerine fincanda mükemmel bir espresso garanti edebilirler.

Modülerlik Plus 4 You’ yu tanımlayan önemli özelliklerden birisidir; buhar kazanı, sıcak su kazanları ve elektronik sistemi her bir grubun ayrı ve bağımsız kontrol edilmesine imkan verir.

Plus 4 You ile;

 • Her bir grup için ayrı sıcaklık değeri atanabilir
 • Buhar basıncı ayarlanabilir
 • Ayrı bir kazan sayesinde non-stop ve kesintisiz olarak buhar üretebilir
 • Her koşulda, atanan kahve suyu ısı değerinden max +/- 1°C sapma ile minimum sıcaklık değişimi garanti eder

Etik

Dünyevi her manada, "İyi bir Espresso Makinesi"

Coffe Kids (Kahve Çocukları) ile ortak çalışma makinenin ilk üretildiği günden başlamış olup hala devam etmektedir. Plus 4 You ayrıca az elektrik tüketimi ile her manada daha az enerji harcayarak, dünya kaynaklarının daha az kullanılmasına imkân tanır. Enerji tasarrufuna imkân tanımanın yanı sıra, kahve üreten ve az gelişmiş ülkelerdeki sosyal ve ekonomik kuruluşlara da karının belirli bir kısmı ile katkıda bulunmaktadır.  

Coffee Kids’in ruhu ve misyonu, kahve üretim çiftliklerinde yaşayan fakir ailelerin geçimine katkıda bulunmaktır.

 • Espresso Makinesi Özellikleri
   • Teknik Veriler
    • Grup Sayısı: 2 // 3 // 4
    • Besleme Voltajı: 230-400 V
    • Toplam Güç Sarfiyatı (Watt): 4400 // 5600 // 7100
    • Grup Güç Sarfiyatı (Watt): 2x150 // 3x150 // 4x150
    • Grup Kazanı Güç Sarfiyatı (Watt): 2x1000 // 3x1000 // 4x1000
    • Buhar Kazanı Güç Sarfiyatı (Watt): 3000 // 3000 // 5000
    • Buhar Kazanı (Lt): 8 // 13 // 13
    • Grup Kazanı (Lt): 2x1.2 // 3x1.2 // 4x1.2
    • Genişlik (mm): 830 // 1070 // 1310
    • Derinlik (mm): 580 // 580 // 580
    • Yükseklik (mm): 575 // 575 // 575
    • Net Ağırlık (kg): 74 // 94 // 110
Storm yenilikçi teknolojinin ve ustalığın bir karışımıdır. Storm ile barista, kolay ve rahat davranarak kendi deneyimlerini ve tecrübesini çok daha iyi ifade edebilir.
Plus 4 You TS, Astoria Yeşil Seri espresso makinelerindendir: Bu serideki espresso makineleri geleneksel makinelere nazaran elektrik sarfiyatını 47.6%* oranı kadar düşürebilir. Plus 4 You TS’in yenilikçi yazılımı, çalışma aralarında makineyi otomatik standby pozisyonuna alır...
Astoria’nın, kahve dünyasına hediye ettiği yeni nesil kahve makinelerinin en iyisi. Tasarımı göz alıcı dinamik hatlardan oluşmakla birlikte, fincanda en iyi espresso kalitesini de garanti eder. Plus 4 You teknolojisi yüksek performansı ve kaliteyi sunarken, önemli bir oranda enerji sarfiyatı tasarrufu da vaat eder.
Astoria CORE600, Core serisinin ilk ürünü. Core600, Astoria’nın zarafetini taşımak ile birlikte, sade çizgisi, işlevselliği ön plana çıkaran modern tasarımı ile hemen fark edilmekte.
Astoria Rapallo kendine has görünüşü olan, retro stile sahip rafine bir geleneksel espresso makinesidir. Manuel-Lever espresso makineleri, kolay kullanımı ve güvenirliği ile, espresso hazırlama deneyiminizden daha fazla haz almanızı sağlar. Sadece iyi kalite kahve yetmez, stil de arıyorsanız...

Ergonomik çalışma alanı, yeni dizayn keypad ve zarif tasarım. Gloria, fincanınızda sıra dışı kalite için garanti veren teknoloji ve stile sahip geleneksel bir İtalyan espresso makinesidir. Termosifon devresi devamlı su akışına imkân vererek, makine ve su sıcaklığının dengeli olmasını sağlar.
Astoria Calypso klasik stil bir espresso makinesi olup, teknolojisi ile espresso fincanında mükemmel kaliteyi garanti eder. Zarif tasarımı ve kolay kullanımı ile baristaların taleplerine rahatlıkla cevap verebilir.

Pratic, kendisini her türlü duruma adapte edebilen bir espresso makinesi. İlk olarak sade ve düz çizgilerle tasarlandı, zaman ile estetik olarak gelişerek daha ince ve modern çizgilere sahip oldu. Zarif bir tasarımı...

Sade ve dengeli estetiği ile Astoria Tanya R; kalite ve dayanıklılık bir arada arayanlar için ideal çözümdür. İki versiyonu mevcuttur; AEP - yarı otomatik ve SAE - dozaj kontrollü versiyonu...
Astoria Greta profesyonel ve yarı profesyonel kullanıma uygun çok yönlü bir espresso makinesidir. Küçük ebatları ve kolay kullanımı, Greta modelini ofisler ve düşük volümlü cafeler için ideal bir çözüm ortağı yapar.