Astoria Plus 4 You TS Profesyonel Espresso Makinesi

Astoria Plus 4 You TS 2 Grup Krom-Karbon
Astoria Plus 4 You TS 2 Grup Krom-Karbon
Astoria Plus 4 You TS 2 Grup Krom-Beyaz
Astoria Plus 4 You TS 2 Grup Krom-Beyaz
Astoria Plus 4 You TS 2 Grup Gri-siyah
Astoria Plus 4 You TS 2 Grup Gri-siyah
Astoria Plus 4 You TS 2 Grup Krom-Karbon
Astoria Plus 4 You TS 2 Grup Krom-Karbon
Astoria Plus 4 You TS Yan Görünüm
Astoria Plus 4 You TS Yan Görünüm
Astoria Plus 4 You TS Ekran
Astoria Plus 4 You TS Ekran
Astoria Plus 4 You TS Üst Görünüm
Astoria Plus 4 You TS Üst Görünüm

Plus 4 You TS, Astoria Yeşil Seri espresso makinelerindendir: Bu serideki espresso makineleri geleneksel makinelere nazaran elektrik sarfiyatını 47.6%* oranı kadar düşürebilir. Plus 4 You TS’in yenilikçi yazılımı, çalışma aralarında makineyi otomatik standby pozisyonuna alır. Gece enerji-tasarrufu özelliği ve akıllı ısı ayarı sistemi sayesinde, Plus 4 You TS sadece ihtiyaç olan zamanda ihtiyaç olan bölgeye güç verir.

Kalite, yenilikçi kontrol sisteminin her bir grubu bağımsız olarak ön su alımından, su akışına kadar kontrol etmesi sayesinde sağlanır.

Tamamiyle yeni tasarımı TS’in çarpıcı dinamik hatlarını belirginleştirmekten öte, bardaktaki espresso kalitesinin mükemmelleşmesine ve enerji tasarrufunun geliştirilmesine katkıda bulunmaktadır.  

En büyük görsel yenilik, fonksiyonellik ve estetiği barındıran yeni nesil capacitive touch screen display ekran ile olmuştur.

Modülerlik Plus 4 You TS’i tanımlayan ana konseptlerden bir tanesidir: buhar boileri, su hazneleri ve elektronik kontrol sistemi her bir grubun, buharın ve sıcak suyun ayrı ayrı ayarlarda kullanılmasına imkan tanır.

Plus 4 You TS ile;

 • her bir grubun su sıcaklığı ayrı ayrı programlanabilir
 • buhar basıncı programlanabilir
 • buhar için ayrılmış bir kazan ile sürekli ve düzenli olarak buhar üretilebilir
 • kahve suyu derecesinde, belirlenmiş ön değere göre max +1/-1 derece değişkenlik garantisi

Veriler bağımsız güvenlik ve ürün derecelendirme kuruluşu olan Intertek – ETL SEMKO tarafından teyit edilip belgelendirilmiştir.

 • Espresso Makinesi Özellikleri
   • Teknik Veriler
    • Grup Sayısı: 2 // 3 // 4
    • Besleme Voltajı: 230-400 V
    • Toplam Güç Sarfiyatı (Watt): 4400 // 6100 // 7100
    • Grup Güç Sarfiyatı (Watt): 2x150 // 3x150 // 4x150
    • Grup Kazanı Güç Sarfiyatı (Watt): 2x1000 // 3x1000 // 4x1000
    • Buhar Kazanı Güç Sarfiyatı (Watt): 3000 // 4400 // 5000
    • Buhar Kazanı (Lt): 8 // 13 // 13
    • Grup Kazanı (Lt): 2x1.2 // 3x1.2 // 4x1.2
    • Genişlik (mm): 835 // 1075 // 1315
    • Derinlik (mm): 565 // 565 // 565
    • Yükseklik (mm): 575 // 575 // 575
    • Net Ağırlık (kg): 84 // 104 // 124
Storm yenilikçi teknolojinin ve ustalığın bir karışımıdır. Storm ile barista, kolay ve rahat davranarak kendi deneyimlerini ve tecrübesini çok daha iyi ifade edebilir.
Plus 4 You TS, Astoria Yeşil Seri espresso makinelerindendir: Bu serideki espresso makineleri geleneksel makinelere nazaran elektrik sarfiyatını 47.6%* oranı kadar düşürebilir. Plus 4 You TS’in yenilikçi yazılımı, çalışma aralarında makineyi otomatik standby pozisyonuna alır...
Astoria’nın, kahve dünyasına hediye ettiği yeni nesil kahve makinelerinin en iyisi. Tasarımı göz alıcı dinamik hatlardan oluşmakla birlikte, fincanda en iyi espresso kalitesini de garanti eder. Plus 4 You teknolojisi yüksek performansı ve kaliteyi sunarken, önemli bir oranda enerji sarfiyatı tasarrufu da vaat eder.
Astoria CORE600, Core serisinin ilk ürünü. Core600, Astoria’nın zarafetini taşımak ile birlikte, sade çizgisi, işlevselliği ön plana çıkaran modern tasarımı ile hemen fark edilmekte.
Astoria Rapallo kendine has görünüşü olan, retro stile sahip rafine bir geleneksel espresso makinesidir. Manuel-Lever espresso makineleri, kolay kullanımı ve güvenirliği ile, espresso hazırlama deneyiminizden daha fazla haz almanızı sağlar. Sadece iyi kalite kahve yetmez, stil de arıyorsanız...

Ergonomik çalışma alanı, yeni dizayn keypad ve zarif tasarım. Gloria, fincanınızda sıra dışı kalite için garanti veren teknoloji ve stile sahip geleneksel bir İtalyan espresso makinesidir. Termosifon devresi devamlı su akışına imkân vererek, makine ve su sıcaklığının dengeli olmasını sağlar.
Astoria Calypso klasik stil bir espresso makinesi olup, teknolojisi ile espresso fincanında mükemmel kaliteyi garanti eder. Zarif tasarımı ve kolay kullanımı ile baristaların taleplerine rahatlıkla cevap verebilir.

Pratic, kendisini her türlü duruma adapte edebilen bir espresso makinesi. İlk olarak sade ve düz çizgilerle tasarlandı, zaman ile estetik olarak gelişerek daha ince ve modern çizgilere sahip oldu. Zarif bir tasarımı...

Sade ve dengeli estetiği ile Astoria Tanya R; kalite ve dayanıklılık bir arada arayanlar için ideal çözümdür. İki versiyonu mevcuttur; AEP - yarı otomatik ve SAE - dozaj kontrollü versiyonu...
Astoria Greta profesyonel ve yarı profesyonel kullanıma uygun çok yönlü bir espresso makinesidir. Küçük ebatları ve kolay kullanımı, Greta modelini ofisler ve düşük volümlü cafeler için ideal bir çözüm ortağı yapar.